O Nas

JMR  jest firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgową swoich klientów. Szczególny nacisk jest kładziony na dostarczanie informacji finansowej niezbędnej do zarządzania, zapewnienie bezpieczeństwa fiskalnego firmy i uwolnienie Klienta od czynności księgowych.

Biuro Rachunkowe JMR oferuje fachowe i kompetentne pod względem merytorycznym i formalnym prowadzenie księgowości. Profesjonalne podejście naszych księgowych, gwarantuje dobrą obsługę.

Kompleksowa obsługa  w zakresie księgowości i rachunkowości, aby maksymalnie ułatwić Państwu skoncentrowanie się na własnych celach biznesowych i zminimalizować obciążenia fiskalne.
Podejmując się współpracy z nami zyskają Państwo fachową obsługę w zakresie księgowości, cenny czas, a także  pieniądze poprzez redukcję kosztów. Odciążymy Państwa w czasochłonnych kontaktach z urzędami gminy/miasta, skarbowymi oraz ZUS.

Bezpieczeństwo. Nasze Biuro Rachunkowe gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością.   W ramach prowadzonej działalności księgowej posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.
Gwarantujemy poufność i dyskrecję. Dochowujemy tajemnicy informacji w trakcie i po zakończeniu współpracy z klientem.

W celu zapewnienia na odpowiednim poziomie kompleksowej obsługi naszych klientów współpracujemy również z firmą BEST Sp. z o.o. która w swojej ofercie posiada oprogramowanie dla firm – Comarch ERP Oprima/XL  oraz prowadzi sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych NOVITUS.

Nasi Partnerzy